بانوج

banooj

بانوج یک مدل ننو یا تختخواب معلق است و معمولا در سواحل و ویلاها از آن برای استراحت روزانه استفاده می شود. البته بخاطر ایجاد احساس بسیار خوب این مدل تخت خواب ها در افرادی که  از آن استفاده میکنند، خیلی ها در دکوراسیون داخلی منزل، مثل گوشه ای از اتاق خواب از آن بهره می برند و برای ریلکسیشن روزی چند دقیقه روی آن به بدن خود استراحت می دهند.

 یک روز بهاری را تجسم کنید. خورشید می درخشد و نسیم خنکی می وزد در حالیکه شما بر امواج آرام دریا در حال استراحت هستید. اکنون احساس فوق العاده ای دارید. چرا این احساس را داخل خانه خود نبرید؟
این محصول با ایجاد احساس بسیار خوب از شرایط موجود و به خاطر حالت فانتزی و جالبی که دارد طرفداران زیادی دارد. تختخواب معلق با یک طناب مقاوم و محکم از حلقه ای که در ابتدا و انتهای بانوج تعبیه شده است ، به درخت یا پایه فلزی تهیه دیده شده وصل می شود. پس از دراز کشیدن روی بانوج، بی حرکت نمی مانید و اتفاقا جذابیت اصلی آن همین حرکت نرم و آرامش بخش است که شما را در یک حس عمیق و سر شار از سر خوشی نگه می دارد ، گویی تجربه گهواره دوران کودکی باز گشته.  بانوج در اتاق نشیمن، اتاق کودک ،اتاق خواب  و یا در دکوراسیون خارجی منزل استفاده می شود و از نظر موقعیت مکانی برای بهره وری، محدودیت خاصی ندارد.
گروه بانوج ،  این محصول در دو گروه تولید می کند .
گروه 1: بانوج بوم
گروه 2: بانوج بافت
شما میتوانید بانوج را در2 سایز خرد سال و بزرگسال  داشته باشید.
 بانوج مخصوص کودکان و خردسالان در ابعاد150 سانتیمتر طول و 70سانتیمتر عرض  و بانوج بزرگسالان در دو سایز 90 *200سانتیمتر  و 120 *200 سانتیمتر تولید و عرضه می شود.
برای استفاده از بانوج در دکوراسیون داخلی یا باغ هایی که درختان کوچکی دارند ویا حیاط منزل ، پایه ای طراحی شده که بانوج روی آن نصب و قابل استفاده می شود. از مشخصات پایه فوق میتوان به قابل حمل بودن، رنگ الکترواستاتیکی بسیار با کیفیت و اتصالات باز شو اشاره کرد.

ما بر اساس نیازهای شما در اوج خلاقیت با طراحی و تولید منحصر به فرد به شما این امکان را می دهیم که فضای مورد نظر خود را از دیگران متمایز کنید.
در صورتی که قصد استفاده از این محصول را دارید با شماره همراه 09126277166 مهندس دهقان تماس حاصل کنید.

 

چه استراحت خوبی است در جوار خودم
خودم برای خودم با خودم کنار خودم

همین دقیقه که این شعر را تمام کنم
از این شلوغ ِ شما می روم به غار خودم

چه لذتی است که یک صبح سرد پاییزی
کنار پنجره باشم در انتظار خودم
                                         احسان افشاری عزیز


بانوج را دنبال کنید :