banooj140109برای بازسازی ترموود مثل رنگ کاری اولیه مجددا از یک سری رنگ های خاص با فرمولاسیون منحصربه فرد و مناسب ترمووود و فضای باز  استفاده می شود. در ادامه انواع رنگ های ترموود را معرفی و توضیحاتی را راجع به آنها ارائه خواهیم داد. با ما همراه باشید:


رنگ پایه روغنی ترمووود

banooj140107در این مقاله قصد داریم مبحث بازسازی ترموود ، تعمیر یا تعویض نمای ترموود و کفپوش ترموود  را باز کرده و نکته‌هایی در مورد این موضوع را برای شما بست و گسترش بدهیم.
موارد مهم هنگام ترمیم ترموود عبارت اند از:
[  ] انتخاب و خرید ترموود  با کیفیت بالا
[  ] نصب صحیح و استاندارد ترموود
[  ] توجه به شرایط آب و هوایی در انتخاب ترمووود
در ادامه هر یک از موارد فوق را توضیح خواهیم داد.

banooj140101یکی از مصالحی که رشد چشمگیری در سالهای اخیر داشته، چوب ترموود است. ترموود فرآورده حاصل از چوب طبیعی است و از نقاط قوت بیشتری برخوردار می باشد. به این دلیل که با وجود اعمال فشار و دمای زیاد،باعث حذف قندهای کوچک و مواد استخراجی شده و نسبت به رطوبت ،حشرات و خیلی از عوامل دیگر مقاوم گردیده است.

banooj

بانوج یک مدل ننو یا تختخواب معلق است و معمولا در سواحل و ویلاها از آن برای استراحت روزانه استفاده می شود. البته بخاطر ایجاد احساس بسیار خوب این مدل تخت خواب ها در افرادی که  از آن استفاده میکنند، خیلی ها در دکوراسیون داخلی منزل، مثل گوشه ای از اتاق خواب از آن بهره می برند و برای ریلکسیشن روزی چند دقیقه روی آن به بدن خود استراحت می دهند.

بانوج را دنبال کنید :