انواع و مشخصات فیزیکی کف‌پوش

kaf poosh3کفپوش¬های تولید شده توسط گروه بانوج یک بستر استاتیکی از جنس پلاستیک فشرده و مقاوم دارد که ابعاد آن¬ها 30 *30 سانتیمتراست. این کفپوش ها با اتصالات خود، کل سطح را یکپارچه می کند و به راحتی در کنار هم قرار گرفته و به صورت موزاییکی روی زمین چیده می شوند. ؛در صورتی که احتیاج به تغییر چیدمان ، شستشو یا اسباب کشی بود،می توانید به راحتی آن ها را از هم جدا کرده و مجدد در همان جای سابق یا جای دیگر آن را پهن کنید. فضایی که بستر استاتیکی از زمین ایجاد می کند و فاصله های چوب ها از هم، امکان شستشو و ذهکشی بسیار مناسب آب را به شما می دهد. گروه بانوج تولید کننده کفپوش های قابل حمل،محصول کفپوش را با چوب ماسیو ،ترمووود و چوب پلاستیک ارائه می کند.

1- کفپوش چوب ماسیو (تمام چوب)

به صورت كلي چوب‌ها به دو دسته سوزني‌برگ و پهن‌برگ تقسيم مي‌گردند. معمولاً چوب‌هاي سوزني‌برگ بعلت سبكي چوب و دانسیته کم آنها، براي محيط‌هاي كم رفت و آمد مثل اتاق‌خواب‌ها استفاده مي‌شوند .پهن‌برگان بعلت دارا بودن مقاومت، استحكام و دانسیته بيشتر در تمام محيط‌هاي پر رفت و آمد مانند مغازه‌ها و رستوران‌ها استفاده مي‌شوند. تایل های تولیدی از چوبهای سوزنی برگ از گونه های کاج روسی 

2- کفپوش ترمووود (چوب حرارت دیده شده)

ترمووود (Thermo wood) جدیدترین روش مقاوم سازی چوب برای استفاده در فضای باز است. از ویژگی ترمووود می توان به خالص و طبیعی بودن ، ثبات ابعاد ، سبکی و ماندگاری بالا در انواع شرایط آب و هوایی اشاره کرد. استانداردهای بالای ترمووود امتیاز بکارگیری آن را در فضای باز ، محیط های مرطوب مانند کنار استخر ، نمای چوبی ساختمان و مبلمان فضای باز می دهد.

3- کفپوش چوب پلاست (چوب پلاستیک- wpc )

چوب پلاست به صفحاتی گفته می شود که از پلاستیک و ذرات چوب کوچک یا الیاف ساخته شده است. کامپوزیت چوب پلاستیک در مقایسه با تاریخچه بلند چوب طبیعی، محصولات نسبتاً جدیدی بحساب می آیند. کامپوزیت چوب پلاستیک هزینه نگهداری کمتری در مقایسه با چوب طبیعی دارد در کل می توان به خصوصياتی از قبيل سازگاری با محیط زیست،وزن مخصوص بالا، ثبات ابعادی عالی ،مقاومت در برابر سايش ، مقامت در برابر ضربه ،خاصيت آكوستيك ،دوام طبيعي و ... اشاره نمود.

مشخصات فیزیکی کف پوش های گروه بانوج

- ابعاد پانل 30*30 سانتیمتر
- ضخامت چوب 1.5 سانتیمتر
- ارتفاع زیره از جنس پلاستیک تایل: 1 سانتیمتر
- وزن هر تایل 320- 490 گرم

* مزایای ویژه استفاده از تایل های کفپوش :

- تنوع درطرح و رنگ (انواع طرح در پائین صفحه در دسترس هست)
- مقاومت زیاد به رطوبت
- جلوه بصری عالی
- مقاوم دربرابر نور، فرسایش یا حمله حشرات
- نصب سریع و آسان
- مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش
- قابلیت و کاربری بر روی هر سطح صاف
- حداقل انبساط وانقباض
- قابلیت تلفیق با مصالح دیگر
- قابلیت لایه برداری به دفعات

بانوج را دنبال کنید :