سوالات متداول در مورد کفپوش

کفپوش1-    (خانم علیمحمدی) کف پوش تولیدی شما از چه مصالحی است؟
گروه بانوج تولید کننده کفپوشهای موزائیکی یا تایلی است که توانمندی تولید کفپوش با انواع چوبهای طبیعی را دارا است. گونه های معمول که تا کنون مورد توجه  بوده ، به ترتیب چوب راش ایران ، چوب راش گرجستان ،چوب سپیدار، چوب چنار ، چوب روسی یا نوئل ، چوب بلوط و چوب ممرز بوده است.
2-    (خانم رضایی منش)آیا کف پوش چوب پلاست هم تولید می کنید؟
بله . با توجه به این که چوب پلاست دارای شش رنگ مجزا است ، ابتدا رنگ مورد  نظر را انتخواب کرده سپس ما با توجه به خواسته شما کفپوش چوب پلاست را تولید و ارسال می کنیم.
3-    (خانم علیزاده)آیا کف پوش ترمووود را تولید دارید؟
بله . بسته به نیاز و نوع خواسته شما و این که تمایل به استفاده از ترمووود ایرانی یا خارجی،  نوع چوب و ضخامت کفپوش را مشخص کرده و کفپوش ترموود را تولید و ارسال می کنیم.
4-    (خانم سدری)میتوان کف پوشهای چوب طبیعی را در بالکن آپارتمان  استفاده کرد؟
بله . بالکن و تراس خانه را دست کم نگیرید.همین فضای کوچک را می توان به یک فضای نشیمن با طراوت تبدیل کرد تا لحظاتی را با آرامش سپری کنید

5-    (محمد)مقاومت کفپوش چوب طبیعی در فضای باز به چه شکل است؟
کفپوشهای تهیه دیده شده متشکل از قطعات یک ضخامت و کاملا خشک شده است که قبل از نصب بر روی بستر استاتیکی از جنس پلاستیک ، با لاک پلی اورتان شفاف به صورت کامل پوشش داده می شود. لاک پلی اورتان یکی از بهترین رنگهای موجود است که مقاومت بسیار بالایی در مقابل uv دارد، به علاوه بعد از اعمال رنگ پلی اورتان سطح چوب، سختی قابل توجهی پیدا میکند که این مقاومت به سایش را تا حد زیادی بالا می برد. لاک پلی اورتان تمام سطح را چوب کفپوش را پوشش داده و این تضمینی بر مقاومت کفپوش در مقابل عوامل جوی است.
6-    (خانم بهادری)منظورتان از قابلیت تلفیق با مصالح دیگر چیست؟
فرض کنید شما بلکن یا تراسی دارید به ابعاد 2.7 متر طول و 79 سانتیمتر عرض، از آنجایی که ابعاد هر تایل 30*30 سانتیمتر استو در عرض بالکن تنها 2 تایل جا می شود و برای پرکردن تراس باید یک تایل را برش داده و جا گذاری کنید   حال آن که شما می توانید   2 تایل را در عرض و وسط گذاشته و اطراف را با سنگ های رنگی پرکنید. یا این که در وسط  یک یا چند  تایل را خالی گذاشته و با سنگ رنگی پرکرده و یک گلدان یا فلاور باکس در آنجا قرار دهید.نور پردازی، این فضا را بسیار جذاب و  دلنشین میکند.
صدف دریا ، مکعب ها و گوی های شیشه ای ، مکعب ها و گوی های  سنگی ، ورق های پانچ فلزی با رنگ کورهای( که معمولا به ضخامت 1.5 تا 2.5 میلی متر در بازار موجود است) ، ورق پانچ یا ساده استیل ، فرش یا موکت ، بامبو ،  سرامیک و ... از دیگر پیشنهادهای ما به شما است.
7-    (امیر حسین)برای پشت بام چه چوبی را پیشنهاد میکنید؟
از آنجا که پشت بام در معرض مستقیم باران و برف است ، پیشنهاد میکنیم از چوب پلاست استفاده کنید. کامپوزیت چوب پلاستیک در مقایسه با تاریخچه بلند چوب طبیعی، محصولات نسبتاً جدیدی به حساب می آیند. خصوصيات کامپوزیت چوب پلاستیک  را می¬توان سازگار با محیط زیست،وزن مخصوص بالا، ثبات ابعادی عالی ،مقاومت در برابر سايش ، مقامت در برابر ضربه ،خاصيت آكوستيك ،دوام طبيعي و ... اشاره کرد.
8-    (خانم غذالی)نصب کف پوش به چه شکل است؟
نصب کفپوش بسیار ساده است. کفپوش  متشکل از تایل های 30*30 سانتیمتری است که در لبه ها اتصالات فاق و زبانه وجود دارد. میتوان اینگونه گفت که نصب کفپوش به شکل چیدن پازل بر روی زمین است. به همین سادگی که عرض کردم شما میتوانید آن را نصب کنید.
9-    (مرتضی)نصب کف پوش زمان زیادی نیاز دارد؟
خیر . اگر برش نیاز نداشته باشد هر متر 15 دقیقه بیشتر زمانتان را نمی گیرد.
10-    (علیرضا)در هنگام نصب گرد و خاک زیادی تولید می شود؟
اگر برش نیاز نداشته باشد ، به هیچ وجه گرد و خاک ندارد. اما درصورتی که کفپوش  برش نیاز نداشته باشد مقدار خیلی کمی خاک چوب تولید می شود که میتوان به راحتی با جاروبرقی آن را تمیز کرد.
11-    (خانم احدی)کف پوشها بعد از نصب ، زمانی که بر روی آنها راه میرویم سر و صدا میکند؟حتی  صداهای کوچک را هم توضیح دهید.
با راه رفتن حتی دویدن به هیچ وجه سرو صدا  ندارد. و این به دلیل پایه های متعدد و کوچک در زیر کفپوش است.
12-    (خانم سارا)بعد از نصب کفپوش آیا امکان دارد با راه رفتن ، تایل ها جابه جا شود؟
خیر . کفپوشها دارای اتصالات بسیار مقاوم است که کاملا فیکس در هم قفل می شوند.

بانوج را دنبال کنید :